• USD 36.6
  • EUR 39.2
  • GBP 45.1
Спецпроєкти

Слідчий випадково видаляв текст, довго завантажував комп'ютер та десь гуляв, - Лерос розповів про "допит" у ДБР

Позафракційний нардеп Гео Лерос розповів, як пройшов допит у Державному бюро розслідувань, який відбувся під час щорічного послання президента України Володимира Зеленського до Верховної Ради

Лерос розповів про "допит" у ДБР;
Лерос розповів про "допит" у ДБР; / Фото з відкритих джерел
Реклама на dsnews.ua

Про це нардеп розповів виданню "Радіо Свобода", передає "ДС".

"Сьогодні зранку я приїхав до ДБР, до слідчого… і я такого ще ніколи не бачив. Слідчий набирає текст, а потім випадково його видаляє. Я йому кажу, що я не буду давати будь-які покази без свого адвокату, а він 10 хвилин намагаєтсья завантажити комп'ютер. Потім десь гуляє, шукає камеру, щоб мене записати", — розповів Лерос.

Також депутат додав, що причина "збоїв" у роботі слідчого є очевидною.

"Очевидно все це було зроблено, щоб максимально мене затримати в Державному бюро розслідувань і я не був присутній у Верховній Раді України", — зробив висновок нардеп.

Окрім того, політик відповів на питання журналіста, чи є можливою причиною затримки Лероса побоювання з боку влади нових "перформансів" від народного обранця.

"Я думаю, що в першу чергу це страх Зеленського приїхати туди, де він щось не контролює… Зеленський перетворився на боягуза, який боїться власного народу… те ж саме було з Януковичем", — підсумував нардеп.

Нагадаємо, під час призначення Олексія Резнікова на посаду міністра оборони Лерос показав президенту Зеленському "фак".

Окрім того, Лерос висловив обурення тим, що в день виступу Зеленського з посланням до Верховної Ради не передбачені питання главі держави.

Напередодні виступу Зеленського, ДБР призначило допит нардепу Леросу саме на дату події.

Редактор: Віктор Костенко
    Реклама на dsnews.ua