• USD 27
  • EUR 32.8
  • GBP 38.3
Спецпроєкти

Занадто довго російський допінг відволікав світ від чистого спорту, - президент WADA

Реклама на dsnews.ua
Занадто довго російський допінг відволікав світ від чистого спорту, - президент WADA

Про це повідомляє "ДС" з посиланням на прес-службу WADA, яка оприлюднила заяву Риді.

"Сьогоднішнє сильне рішення виконкому свідчить про настрої ВАДА діяти рішуче щодо російського допінгового кризи, завдяки міцним слідчим здібностям агентства, баченню комітету про відповідність та нещодавно отриманої ВАДА можливості рекомендувати вагомі санкції за Стандарт відповідності, який вступив в силу в квітні 2018 року. У сукупності ці переваги дозволили виконкому прийняти правильні рішення в потрібний час", - заявив він.

Також Ріді підкреслив, що "занадто довго російський допінг відволікав світ від чистого спорту".

"Грубе порушення російською владою умов відновлення РУСАДА, затверджених виконкомом у вересні 2018 року, вимагає рішучої відповіді. Це саме те, що було зроблено сьогодні. Росії були надані всі можливості навести порядок у своєму домі і возз'єднатися зі світовим антидопінговим співтовариством на благо своїх спортсменів і єдності спорту, але замість цього вона вирішила продовжувати дотримуватися позицій обману і заперечення. В результаті, виконком ВАДА відреагував самим рішучим чином, захищаючи права російських спортсменів, які можуть довести, що вони не брали й не отримували вигоди від цих шахрайських дій", - зазначив президент WADA.

Як повідомляла "ДС", виконком Всесвітнього антидопінгового агентства (WADA) одноголосно рекомендував організації позбавити Російське антидопінгове агентство (РУСАДА) статусу відповідності Всесвітнім антидопінговим кодексом.

    Реклама на dsnews.ua