• USD 28
  • EUR 33.7
  • GBP 39.1
Спецпроєкти

"Слуга" -антивакцинатор поділився новими домислами про походження вакцин від COVID-19

Реклама на dsnews.ua

Нардеп від "Слуги народу" Юрій Камельчук вважає, що всі вакцини від коронавірусу зроблено в одній лабораторії

Про свої погляди на вакцину від COVID-19 Камельчук розповів в інтерв'ю "Цензор", передає "ДС".

Журналіст поставив нардепу питання, чи не бентежить Камельчука те, що в просуванні своєї конспірологічної теорії, в основі якої змова фармакологічних компаній проти людства, він сам же і посилається на чиновників, функціонерів МОЗ, бізнесменів, їх піарників і мас-медіа, які заявляють про вигоду деяких компаній від нагнітання істерії щодо коронавірусу. Журналіст зазначив, що переважна більшість медиків сподіваються на вакцини — і до того ж вітають конкуренцію серед виробників.

"По-перше, я не посилаюся на тих, про кого ви говорите. Я їх згадую. По-друге, я часто говорю і про відповідальність лікарів. До речі, мені вже надсилають свої особисті відеозаписи експерти, лікарі, вірусологи, які конкретно займаються дослідженням або вакцин, або інших речей. І ось вони, крім іншого, підтверджують правоту одного з моїх останніх висловлювань — щодо інформації про інгредієнти, які присутні, наприклад, у російській вакцині", — заявив Камельчук.

За його словами, інгредієнти російської вакцини виготовляють "за старою технологією", правда ні старої, ні нової нардеп не назвав.

Камельчук окремо прокоментував "західні" вакцини: "З іншого боку, давайте візьмемо за основу такий собі збірний образ західних вакцин. Як мені здається, їх розробляють в одній лабораторії — а потім беруть великі гроші (нібито за право використання напрацювань). До речі, приблизно так розроблялися і всі попередні вакцини".

Камельчук заявляє, що роль уряду в змові корпорацій щодо вакцин — створити умови, коли вибору у людей немає.

Нагадаємо, раніше член фракції "Слуга народу" Юрій Камельчук заявив, що не вірить в ефективність вакцин проти коронавірусної інфекції, позаяк це захворювання, за його словами, вигадане.

    Реклама на dsnews.ua