• USD 27
  • EUR 30.3
  • GBP 36
Спецпроєкти

"Слуга" Безугла думає, що Росія організовуватиме масові протести в Україні цієї зими

Росія цієї зими може спробувати дестабілізувати ситуацію всередині України

Мар'яна Безугла
Мар'яна Безугла
Реклама на dsnews.ua

Про це повідомила "Інтерфакс-Україна" нардеп від "Слуги народу" Мар'яна Безугла, передає "ДС".

"Фактично протягом осені, зимового періоду можна очікувати такі гібридні акції, заходи як дестабілізація внутрішньої ситуації, спроби масового виведення людей на вулиці. Це звучить неоднозначно, проте навіть щодо останніх протестів, які були і стосувалися питання вакцинації, є численні дані, що до їхнього координування та організації має відношення Російська Федерація, на жаль", — сказала Безугла.

За її словами, до таких "заходів" може належати і можливе використання сил і засобів для нібито захисту російськомовного населення на території України.

Як повідомляла "ДС", 3 листопада у центрі Києва зібралися на мітинг противники COVID-вакцинації. Учасники перекрили центральні вулиці міста, що значно утруднило рух транспорту. Пропускали лише "швидкі". На мітинг прийшла екснардеп Надія Савченко.

"Держава порушує права людини: право на роботу, на освіту. Кожен має право вільно пересуватися країною, це право порушено. За всі права людини, які порушені, треба боротися. Ця акція абсолютно мирна та адекватна", — сказала вона журналістам.

Міністр охорони здоров'я України Віктор Ляшко відреагував на мітинг противників вакцинації в центрі Києва, назвавши його "глумом із медиків".

Редактор: Віктор Костенко
    Реклама на dsnews.ua