• USD 27.4
  • EUR 30.9
  • GBP 36.3
Спецпроєкти

"Слуга" Дунда запропонував Зеленському створити свій "Народний рух"

Дерутат Верховної Ради від "Слуги народу" Олег Дунда запропонував президенту Володимиру Зеленському об'єднати місцеві непарламентські політичні партії та еліти на основі єдиної ідеології

Олег Дунда
Олег Дунда / Фото з відкритих джерел
Реклама на dsnews.ua

Про це Дунда заявив на брифінгу в Києві, передає "ДС" з посиланням на Цензор.нет.

"Я звертаюся до вас, пане президенте, із закликом замислитися про можливість і доцільність такого об'єднання, про створення в певній мірі нового "Народного Руху "для підтримки ваших ініціатив", — сказав він.

За словами парламентаря, представники регіональних партій і безпартійні очікують визначення ідеологічних основ програми президента для можливості до них приєднатися, оскільки "слуги народу" тяжіють до певної невизначеності і обтічності при визначенні власної ідеологічної платформи".

На думку Дунди, це повинно бути досить м'яке об'єднання, яке необов'язково збігається з конфігурацією більшості в місцевих радах, яке могло б позитивно вплинути на об'єднання громадян і політиків задля вирішення проблем, які насправді турбують більшість українців.

"Ви говорили, що у нас в Україні, кожен має стати президентом. Це — гасло. І напевно краще, коли президент один, але долучитися до реалізації його ідеології через механізм широкого народного руху дійсно зможе кожен бажаючий", — заявив нардеп.

Дунда просить Зеленського, в разі його зацікавленості проектом, зустрітися з його ініціаторами і представниками місцевої влади Київської області.

На початку лютого Дунда ініціював формування ідеології партії "Слуга народу".

Нагадаємо, згідно з інформацією ЗМІ, "Слуга народу" планує до кінця лютого провести з'їзд партії під негласним гаслом "Перезавантаження". На ньому обговорять майбутні зміни в партії.

Редактор: Євген Журавльов
    Реклама на dsnews.ua