• USD 28
  • EUR 33.5
  • GBP 38.5
Спецпроєкти

Гетманцев закликав ввести локдаун замість карантину вихідного дня, який вважає "несправедливим"

Реклама на dsnews.ua

Глава комітету Верховної Ради з питань фінансів, податкової та митної політики Данило Гетманцев назвав несправедливим введення карантину вихідного дня

Відповідне відео розміщено в Telegram-каналі "PavlovskyNEWS", передає "ДС".

"Нардеп" Слуги народу "вважає повний локдаун правильнішим заходом по боротьбі з епідемією. Такий підхід дав би можливість надати бізнесу повноцінну допомогу, як це було навесні.

Також Гетманцев прокоментував протест ФОПівців під Радою. Існує компромісний законопроєкт про відстрочення введення РРО на рік для всіх ФОПів, крім так званих ризикових груп торгівлі: інтернет, ювелірні вироби, секондхенд, електроніка, лікарські препарати.

"Але як можна вимагати скасування реєстрації розрахункових операцій для продажу ліків? Це наскільки треба любити контрабанду? Отримати фіскальний чек на ліки — абсолютно нормально і це гарантує те, що ці ліки неконтрафактні", — підкреслив нардеп.

Нардеп навів приклад Німеччини, де навіть не базарі, купуючи петрушку, вам повинні видати фіскальний чек", — йдеться в повідомленні "PavlovskyNEWS".

Нагадаємо, прем'єр-міністр Денис Шмигаль заявив, що уряд введе жорсткіші заходи, якщо після введення карантину вихідного дня буде і надалі спостерігатися висока динаміка зараження коронавірусом.

    Реклама на dsnews.ua