• USD 26.5
  • EUR 31.1
  • GBP 36.4
Спецпроєкти

"Слуга" Качура дав зрозуміти, що всіх міністрів вибирає особисто Зеленський

При виборі кандидатів на посади міністрів у Кабміні депутати "Слуги народу" у Верховній Раді будуть спиратися на думку президента Володимира Зеленського

Володимир Зеленський
Володимир Зеленський
Реклама на dsnews.ua

Про це в ефірі "Україна 24" заявив народний депутат від "Слуги народу" Олександр Качура, передає "ДС".

"Співбесіди проводяться з кандидатами на посади міністрів. Але у нас є внутрішня домовленість, оскільки остаточне рішення ще не прийнято і у нас фракція не збиралася. У нас фракція буде збиратися вже перед наступним сесійним тижнем, і ми вже будемо обговорювати конкретно. В першу чергу ми будемо спиратися на думку президента Зеленського. Тому що йому народ України довірив владу, і він має право нам рекомендувати тих кандидатів у міністри, які, на його погляд, гідні обійняти цю посаду. А в цілому треба робити аудит роботи всіх без винятку міністерств і робити висновки", — сказав Качура.

"Зеленський має право, згідно з Конституцією, пропонувати главу МЗС, Міноборони. Але оскільки це наш політичний лідер, ми — пропрезидентська парламентська фракція, ми в будь-якому випадку повинні прислухатися до його точки зору. Це абсолютно нормально, з цим погодяться всі українці, які довірили Зеленському владу в країні", — додав нардеп.

Як повідомляла "ДС", раніше президент Володимир Зеленський заявив, що деякі міністри будуть відправлені у відставку.

Редактор: Віктор Костенко
    Реклама на dsnews.ua