• USD 28
  • EUR 33.3
  • GBP 38.4
Спецпроєкти

"Слуга" Качура зізнався, що у деяких питаннях погоджується з українофобом Шарієм (ВІДЕО)

Реклама на dsnews.ua

Нардеп від "Слуги народу" Олександр Качура зізнався, що в деяких загальнополітичних питаннях погоджується зі скандальним блогером Анатолієм Шарієм, відомим своїми українофобськими поглядами

Зізнання Качури прозвучало в етері "Радіо НВ", передає "ДС".

"Анатолій Шарій дуже часто висловлює Вам свої симпатії. А Ви симпатизуєте Шарієві?" — запитала журналістка Крістіна Бердинських, зазначивши, що читає Telegram-канали обох діячів.

"З приводу Анатолія Шарія, то я багато в чому погоджуюсь із ним у деяких загальнополітичних питаннях. Але я точно не сприймаю його ті заяви в бік Володимира Олександровича Зеленського, образи в бік інституцій", — відповів Качура.

"Ви спілкуєтесь із Шарієм?" — запитала журналістка.

"Я знайомий із ним. Декілька разів спілкувалися", — відповів Качура.

"Зараз я вважаю, що позиція, яку він займає в контексті глави держави, є неприпустимою", — додав він.

Качура про Зеленського, спілкування з Шарієм та чому Дубінський важливий | Запитання тут ставимо ми

"Я багато в чому погоджуюсь з Шарієм в деяких загальнополітичних питаннях" — сказав народний депутат Слуги Народу Олександр Качура в інтерв’ю Крістіні Бердинських.Про спілкування з Шарієм, проблеми у фракції Слуга Народу, чому Дубінському все сходить з рук та чим він корисний для команди Президента, про можливе переформатування фракції та уряду після місцевих виборів, чи розпустять цей Парламент достроково та чому депутати Слуги Народу мікроби — в програмі Крістіни Бердинських Запитання тут ставимо ми.

Gepostet von Радіо НВ am Donnerstag, 8. Oktober 2020
    Реклама на dsnews.ua