• USD 27.9
  • EUR 33.9
  • GBP 39.4
Спецпроєкти

"Слуга" Корнієнко похвалився росіянам "напівзамороженим станом" КСУ

Реклама на dsnews.ua

Той стан, в якому зараз перебуває Конституційний суд, не дозволяє йому шкодити Україні, тому такий стан речей цілком прийнятний

Про це заявив голова партії "Слуга народу" Олександр Корнієнко, інформує "ДС".

"Зараз КС в напівзамороженому стані – і це добре. Тому що рішення, які він приймав, були політично мотивовані і навряд чи корисні для країни… Головне, що він (відсторонений голова суду Олександр Тупицький, – прим. "ДС") перестав шкодити Україні", — сказав народний депутат в інтерв’ю російському виданню "Медуза" 

Корнієнко вважає, що Конституційний суд міг скасувати всі реформи, які, зокрема, були міжнародними зобов’язаннями України. Також він повідомив, що "Слуга народу" працює над серією законопроєктів, які обмежать КС у можливості приймати політичні рішення. 

Разом з тим Корнієнко не відкидає того, що контроль над Конституційним судом з боку влади "є життєво необхідним", оскільки той "працює не на народ, а на бізнесменів". 

Нагадаємо, 5 січня Конституційний Суд зібрався на засідання і наголосив на своїй незалежності й недоторканності та закликав усі органи державної влади дотримуватись Основного закону України і не втручатись у роботу суду.

Як писала "ДС", 29 грудня 2020 року президент Володимир Зеленський на два місяці відсторонив від виконання обовʼязків главу Конституційного Суду Олександра Тупицького. Конституційний Суд на своєму сайті оприлюднив заяву, в якій вказував, що президент вийшов за межі своїх повноважень, відсторонивши від посади Тупицького.

    Реклама на dsnews.ua