• USD 27.2
  • EUR 32.4
  • GBP 37.9
Спецпроєкти

"Слуга", якого побив Барна, придумав покарання для кривдника

Народний депутат від фракції "Слуга народу" Дмитро Соломчук написав заяву в поліцію на екснардепа від "Блоку Петра Порошенка" Олега Барну, який накинувся на нього в прямому ефірі

Реклама на dsnews.ua

Ою цьому Соломчук розповів виданню Страна, передає "ДС".

Нагадаємо, конфлікт почався під час обговорення відкриття ринку землі. Барна заявив, що прийняти закон про землю Україну нібито змусив Європейський Союз. Соломчук йому опонував. Між політиками спочатку виникла словесна перепалка, в якій екснардеп назвав Соломчука "зеленим бидлом". Після цього протистояння переросло в бійку.

Соломчук заявив, що найкращим покаранням для екснардепа за його поведінку став би недопуск на телеефіри, а ще краще — повна ізоляція від суспільства.

"Поліція зафіксувала, заяву я написав, а там вирішимо. Якщо є якісь пошкодження, їх зафіксують лікарі. Я на це не звертаю сильно уваги. Мені від Барни нічого не потрібно, він неадекватний. Таких людей не повинні запрошувати в студії. І взагалі, здається, такі люди не повинні ходити навіть вулицями, бо на будь-які зауваження можуть кидатися на людей. Яку відповідальність він повинен понести? Ізолювати від населення. І щоб більше таких нардепів не було, тому що людина не може на жодні питання відповісти. Через це у нього істерика почалася", — розповів Соломчук.

Як повідомляла "ДС", на початку березня в одному з київських магазинів стався мовний скандал за участю скандального екснардепа від БПП Олега Барни.

Редактор: Віктор Костенко
    Реклама на dsnews.ua