• USD 26.6
  • EUR 31.5
  • GBP 36.8
Спецпроєкти

"Слуга" Кравчук про Арахамію і "підвищені тони": Давид у нас такий гарячий хлопець

Нардеп від "Слуги народу" Євгенія Кравчук, коментуючи недавню заяву Давида Арахамії про розмову зі США "на підвищених тонах", сказала, що її колега трохи не те мав на увазі

Євгенія Кравчук
Євгенія Кравчук / Фото: Wikipedia
Реклама на dsnews.ua

Про це вона сказала в ефірі Україна 24, передає "ДС".

Нагадаємо, глава фракції "Слуга народу" у Верховній Раді Давид Арахамія сказав, що розмова президентів США і України Джо Байдена і Володимира Зеленського в Вашингтоні, яку заплановано на 30 серпня, пройде на підвищених тонах.

«Насправді в візитах на такому високому рівні дуже важливу роль відіграє попередня підготовка. Ми очікуємо, що глава МЗС Дмитро Кулеба та голова Офісу президента Андрій Єрмак вирушать заздалегідь до Вашингтона, щоби готувати цей візит. Багато в чому зіграє підготовча робота. А з приводу «підвищених тонів», Давид у нас такий гарячий хлопець, тому він так подав цю оцінку. Думаю, Давид більше мав на увазі, що це буде розмова рівноправних партнерів», — сказала Кравчук.

«Лідери представляють суверенні держави, і в першу чергу президент України піклується про інтереси українського народу. Він точно розуміє, що в інтересах українського народу мати нормальні партнерські відносини з США. Тому що так сталося, що проти нас воює ядерна країна. Власне, Україна як суверенна, незалежна у своїй політиці держава повинна вибудовувати свої партнерські союзи. До України повинні ставитися з повагою. У жорсткому політичному світі в міжнародній політиці треба чітко заявляти інтереси своєї держави», — додала вона.

Як повідомляла "ДС", Арахамія також заявляв, що Україна могла би "шантажувати весь світ", якби зберегла ядерний потенціал і не підписала Будапештський меморандум, який став її "фатальною помилкою".

Редактор: Віктор Костенко
    Реклама на dsnews.ua