• USD 40.5
  • EUR 43.4
  • GBP 51.4
Спецпроєкти

"Слуга народу" після виборів співпрацюватиме з ОПЗЖ в окремих регіонах, — Качура

Реклама на dsnews.ua

Партія "Слуга народу" за підсумками місцевих виборів може вибудувати певні конструкції співпраці з представниками партії "Опозиційна платформа — За життя" в окремих місцевих, районних і обласних радах

Про це заявив народний депутат від "Слуги народу" Олександр Качура в інтервʼю каналу "Єдність", передає "ДС".

"Цього неможливо буде уникнути", — сказав він, відповідаючи на питання про можливу співпрацю з ОПЗЖ, оскільки на Сході України є регіони, де "буде значна підтримка цієї партії", тому "треба буде якусь конструкцію вибудовувати".

Качура також допустив можливу співпрацю з "Батьківщиною".

При цьому він повністю виключив будь-яке співробітництво з "Європейською солідарністю" і "Голосом". За його словами, "Євросолідарність" — "фарисейська партія, яка є шкідливою для української держави", а співпраця з цією політсилою буде "зрадою" виборців. Нардеп також додав, що не вважає "Голос" і "ЄС" політичними партіями.

У той же час, він допустив співпрацю з "ЄС" на рівні територіальних громад, де менше політики і більше господарських питань.

Як повідомляла "ДС", вибори до районних рад відбудуться, в тому числі, і на тих територіях Донбасу, де скасовані вибори інших органів місцевого самоврядування.

    Реклама на dsnews.ua