• USD 28.1
  • EUR 33.7
  • GBP 39.1
Спецпроєкти

"Слуга народу" поступилася в рейтингу партій "ЄС" та ОПЗЖ, - КМІС

Реклама на dsnews.ua

У разі якби вибори до Верховної Ради відбувалися найближчим часом, то до парламенту пройшли шість партій, при цьому президентська партія "Слуга народу" була лиш третьою у рейтингу

Про це свідчать результати опитування Київського міжнародного інституту соціології (КМІС), яке було проведене з 17 по 24 жовтня та з 5 по 8 листопада, інформує "ДС".

За даними соціологів, партію "ОПЗЖ" готові підтримати 22,1% тих, хто визначився з вибором, "Європейську солідарність" – 19,3%, "Слугу народу" – 18,7%, "Батьківщину" – 9,3%, "Силу і Честь" – 6,6%, Радикальну партію – 5,4%.

Партію "Голос" готові підтримати 4,7% виборців, інші сили також не долають 5% бар’єр.  

Як писала "ДС", за даними КМІС у разі проведення президентських виборів в жовтні 2020 року більшість голосів в першому турі отримав би чинний глава держави Володимир Зеленський.

Опитування тривало протягом жовтня – листопада, польовий етап проходив з 17 по 24 жовтня. Методом телефонних інтерв’ю на основі випадкового генерування мобільних номерів опитали 1502 респонденти, які проживають у всіх областях України та в м. Києві (крім АР Крим). Статистична похибка вибірки (з імовірністю 0,95 і без врахування дизайн-ефекту) не перевищує 2,6%.

    Реклама на dsnews.ua