• USD 28.1
  • EUR 33.7
  • GBP 39.1
Спецпроєкти

"Слуга" Радуцький запевнив, що держава повністю оплатить вакцинацію українців

Реклама на dsnews.ua

Вакцинацію від COVID-19 в Україні буде повністю проведено за державний рахунок. Усі витрати профінансує Міністерство фінансів

Про це у Facebook повідомив глава парламентського комітету з питань здоров'я нації, медичної допомоги і медичного страхування Михайло Радуцький, передає "ДС".

За його словами, Мінфін виконає три вимоги профільного комітету Ради.

"По-перше, держава повністю профінансує безкоштовну вакцинацію населення від COVID-19", — зазначив Радуцький.

Крім того, Національна служба здоров'я отримає необхідне фінансування для розрахунків із лікарнями, які лікують пацієнтів із COVID-19, а в Бюджетному кодексі залишиться вимога про не менше 5% ВВП на медицину.

"Мінфін виділить необхідні кошти на закупівлю вакцин і проведення вакцинації, не повинно виникнути проблем і з фінансуванням гарантованих "ковідних" пакетів", — додав Радуцький.

Нагадаємо, прем'єр-міністр Денис Шмигаль сказав, що перший мільйон доз вакцин від коронавірусу Україна отримає в березні 2021 року в рамках глобальної ініціативи Covax, а всього — вісім мільйонів. Шмигаль зазначив, що прищеплювати будуть як платно, так і безкоштовно. Він уточнив, що вакцинація в Україні є добровільною.

Пізніше глава МОЗ Степанов сказав, що українська влада розглядає питання забезпечення безкоштовною вакциною від COVID-19 усіх громадян.

    Реклама на dsnews.ua