• USD 26.7
  • EUR 31.4
  • GBP 36.9
Спецпроєкти

"Слуга" розповіла, що відволікає Кабмін від роботи

Міністрів відволікають від роботи постійні чутки про можливі кадрові перестановки в уряді

Фото: Wikipedia
Реклама на dsnews.ua

Про це заявила народний депутат від "Слуги народу" Євгенія Кравчук в ефірі телеканалу "Україна 24", передає "ДС".

"Я б зараз не називала ані відомства, ані прізвища, безвідносно до оцінок колег. Все це відвертає міністрів від нормальної роботи, всі читають якісь новини, хто в якому телеграм-каналі написав яке прізвище, який депутат висловив свою думку. Такі серйозні речі як кадрові зміни потрібно обговорювати, коли є предмет розмови. Ані заяв про відставку, ані натяків про те, що ті чи інші міністри писатимуть заяви, я не бачу. Я навіть не знаю, за чию відставку збирають підписи в парламенті", — сказала вона.

За словами Кравчук, предметних обговорень конкретних міністрів на даний момент немає.

"Загалом, якщо такі процеси відбуваються, ці постанови ні про що юридично не свідчать. Комусь персонально не сподобався якийсь міністр — це не означає, що постанова виноситься на голосування. Винятком був пан Степанов, коли ми дійсно голосували за його відставку без написання заяви за власним бажанням. Зараз предметних розмов я не бачу. Уряд повинен працювати в штатному режимі, а у вересні в нас буде зустріч з президентом, можливо, якісь питання обговоримо. Але зараз нехай працюють і показують результат", — сказала вона.

Як повідомляла "ДС", народний депутат ("Голос") Ярослав Железняк заявив, що восени Андрій Таран буде відправлений у відставку з посади міністра оборони.

Редактор: Марія Чиренко
    Реклама на dsnews.ua