• USD 27.7
  • EUR 33.4
  • GBP 38.5
Спецпроєкти

"Слуга" Шевченко заявив, що третина українців хотіли би бачити своїм президентом Лукашенка (ВІДЕО)

Народний депутат від "Слуга народу" Євгеній Шевченко на зустрічі з Олександром Лукашенком заявив, що 36% українців хотіли би бачити Лукашенка своїм президентом

Олександр Лукашенко
Олександр Лукашенко
Реклама на dsnews.ua

Відповідне відео опублікував Telegram-канал "Пул первого", передає "ДС".

"Мене багато хто може звинуватити, нібито я говорю за весь український народ, але я знаю, і соціологія це показує, що українці люблять білоруський народ. Я просто висловлюю думку цих людей, не кажу, що це більшість або меншість, але їх дуже багато. Соціологія показує, що на сьогоднішній день 36% українців хотіли би бачити вас, Олександре Григоровичу, своїм президентом", — заявив Шевченко самопроголошеному президентові Білорусі.

За даними Київського міжнародного інституту соціології, в 2020-21 роках Олександр Лукашенко став найпопулярнішим іноземним лідером серед українських громадян. Серед списку лідерів, йому довіряють найбільше респондентів — 36%. Але при цьому не довіряють — 53,6%, тому його баланс довіри-недовіри становить -17,6%.

Як повідомляла "ДС", 20 квітня стало відомо, що скандальний народний депутат від фракції "Слуга народу" Євгеній Шевченко зустрівся з самопроголошеним президентом Білорусі Олександром Лукашенком.

Редактор: Віктор Костенко
    Реклама на dsnews.ua