• USD 28.1
  • EUR 33.2
  • GBP 36.2
Спецпроєкти

"Слуга" Янченко назвала дітей із Донбасу "немитими і нечесаними" (ВІДЕО)

Реклама на dsnews.ua

Народний депутат від "Слуги народу" Галина Янченко назвала дітей, що живуть у зоні військового конфлікту на Донбасі, "немитими" і "нечесаними"

Це сталося в ефірі NewsOne, передає "ДС".

Так, спочатку Янченко заявила про те, що жителі українських міст і населених пунктів повинні самі вирішувати, як будуть називатися вулиці та інші обʼєкти. Тоді ведуча запитала, чому, в такому випадку, в частині регіонів Донбасу не проводитимуться місцеві вибори.

"Ви змішуєте дві теми. Але, раз ви постійно піднімаєте тему і постійно торкаєтеся Володимира Зеленського, я би теж хотіла прокоментувати, як представниця його команди. У мене старша дитина пішла в третій клас. Ви знаєте, про що я думала весь день 1 вересня ? Що цей рік, він унікальний, і він по-трагічному навіть унікальний, тому що фактично в цьому році до школи пішли діти, народжені в 2013-14 році. На Донбасі це діти, які ось народилися, і вони все життя живуть в обстрілі, войнушках, підвалах, десь немиті, десь нечесані … на лінії розмежування", — заявила нардеп.

У відповідь на запитання журналістки про те, чому на Донбасі "немиті і нечесані" діти, Янченко заявила, що її чоловік (Віктор Андрусів — ред.) у 2015-2016 роках був заступником голови Донецької обласної військово-цивільної адміністрації і вона "обʼїздила всю Донецьку область, всі нульовки, всі КПВВ і бачила все особисто".

    Реклама на dsnews.ua