• USD 28
  • EUR 33.5
  • GBP 38.6
Спецпроєкти

"Слуга" заявила, що Україна може надати Азербайджану військову допомогу: Аваков порадив їй лікуватися

Реклама на dsnews.ua

Народний депутат від фракції "Слуга народу" Людмила Марченко допустила надання Україною військової допомоги Азербайджану через загострення його конфлікту з Вірменією в Нагірному Карабасі

Про це вона сказала в ефірі каналу "Україна 24", передає "ДС".

За її словами, в Україні вже займаються підтримкою Азербайджану не тільки в правовому, а й в ресурсному полі. У тому числі наданням гуманітарної допомоги.

"Сьогодні розглядається питання складання списку, що саме потрібно. Україна готова сьогодні на різних майданчиках підтримувати Азербайджан. Це і військова підтримка, і гуманітарна всім тим, що потрібно буде в майбутньому", — пояснила Марченко.

Нардепка додала, що такої ж активної позиції дотримуються в Туреччині. А на уточнення журналіста, чи дійсно вона має на увазі те, що Україна готова надати військову допомогу Азербайджану, відповіла: "Це військова ситуація ... Я впевнена, що якщо питання постане так гостро, то Україна точно не пройде повз".

На заяву "слуги" відреагував очільник МВС Арсен Аваков, який заявив, що Україна не збирається надавати військову допомогу жодній зі сторін. Також він натякнув, що нардепу, яка придумала це, слід лікуватися.

    Реклама на dsnews.ua