• USD 28
  • EUR 33.7
  • GBP 39
Спецпроєкти

"Слугам" і ОПЗЖ загрожує кримінальна відповідальність за махінації з фінзвітами

Комітет виборців України (КВУ) офіційно звернувся до НАЗК із проханням провести додаткову перевірку фінансових звітів партій "Слуга народу" та "Опозиційна платформа — За життя"

Реклама на dsnews.ua

За оцінкою фахівців, у фінзвітах цих партій можуть бути подані неправдиві відомості щодо кількості працівників, інформує "ДС".

"У ході аналізу фінансових звітів КВУ виявив аномальні показники у співвідношенні офіційної кількості працівників партії до площі офісу, який орендують політичні сили, що може свідчити про тіньовий характер фінансування партій. З огляду на це Комітет виборців України звертається до Національного агентства з питань запобігання корупції із проханням перевірити правдивість інформації, зазначеної у звітах про майно, доходи, витрати і зобовʼязання фінансового характеру політичних партій "Слуга народу" та «Опозиційна платформа — За життя" щодо кількості працівників, задіяних у роботі в центральному апараті партій", — йдеться у повідомленні КВУ. 

За оцінкою ВГО КВУ вказані дані можуть свідчити про тіньовий характер фінансування політичних партій та подання завідомо недостовірних відомостей у звітах політичних партій про майно, доходи, витрати і зобов’язання фінансового характеру, що передбачає кримінальну відповідальність.

З огляду на це КВУ звертається до НАЗК із проханням під час перевірки фінансових звітів партій "Слуга народу" та "Опозиційна платформа — За життя" звернути увагу на виявлені аномалії та вжити заходів, передбачених чинним законодавством.

Нагадаємо, раніше КВУ розвіяв міф "Слуги народу" про "турборежим".

Редактор: Віктор Костенко
    Реклама на dsnews.ua