• USD 41.2
  • EUR 44.7
  • GBP 53
Спецпроєкти

"Слугам", які зірвали призначення Вітренка, "урізали" зарплату в конвертах, — нардеп

Реклама на dsnews.ua

Нардепам від партії "Слуга народу", які не проголосували за призначення Юрія Вітренка міністром енергетики в грудні 2020 року, заплатили менше звичайної суми в конверті

Про це повідомив народний депутат Гео Лерос, який був виключений з фракції "Слуга народу", повідомляє "ДС" з посиланням на "Цензор.НЕТ".

"Депутатів, які не проголосували за призначення Вітренка, їм у минулому місяці не доплатили половину зарплати в конвертах. І це для багатьох стало мотивацією зараз проголосувати. Тому мені буде дуже цікаво подивитися, хто не голосував, і хто зараз проголосує… Для багатьох депутатів це аргумент проголосувати за", — сказав Лерос.

За словами нардепа, в "Слугу народу" є "критична цифра" щодо підтримки кандидатури Вітренка — на межі 230-232 народних депутатів.

Як повідомляла "ДС", 17 грудня 2020 року Верховна Рада не змогла призначити Юрія Вітренка міністром енергетики. За постанову про його призначення проголосували лише 186 нардепів при 226 мінімально необхідних.

21 грудня Юрій Вітренко був призначений в.о. міністра енергетики.

Лідер партії "Слуга народу" Олександр Корнієнко заявив, що за призначення Юрія Вітренка міністром енергетики є більше 200 голосів.

    Реклама на dsnews.ua