• USD 28.4
  • EUR 33.4
  • GBP 36.9
Спецпроєкти

"Слуги народу" мають намір переглянути список кандидатів на виборах в Києві через скупки місць, — ЗМІ

Реклама на dsnews.ua

Партія президента Володимира Зеленського має намір провести другу зустріч, присвячену висуванню кандидатів на виборах до Київради

Необхідність повторної зустрічі виникла через побоювання, що частина делегатів може брати участь у скупці місць в партійному списку, передає "ДС".

"Внутрішньопартійна конференція" повинна пройти сьогодні о 12:00 у КВЦ "Парковий", повідомив Telegram-канал PavlovskyNews з посиланням на свої джерела в "Слузі народу".

"За словами джерела, є ряд людей, яких підозрюють у купівлі місць у списку, але зараз стало ясно, що прохідна квота зменшилася, і вони не проходять. І тепер список хочуть екстрено почистити — прибрати ідейних і підняти тих, хто вже домовився, резюмував наш співрозмовник", — йдеться у повідомленні.

Станом на 10.10 ніяких офіційних заяв з приводу можливої зустрічі "слуг народу" в Києві не надходило.

Як писала "ДС", 20 вересня провладна партія "Слуга народу" представила своїх кандидатів у депутати Київської міської ради на місцевих виборах, які повинні відбутися 25 жовтня. Виборчий список очолила дружина міністра закордонних справ Дмитра Кулеби Женя Кулеба.

Тим часом незабаром стало відомо, що "Слуга народу" відредагувала список "київської команди" вже після її публічної та офіційної презентації.

    Реклама на dsnews.ua