• USD 36.6
  • EUR 35.2
  • GBP 39.4
Спецпроєкти

"Слуги" не змогли узгодити кандидатури нових міністрів

Реклама на dsnews.ua

На засіданні фракції "Слуга народу", яке пройшло сьогодні, 15 грудня, були заслухані кандидати на посади міністрів, проте остаточні кадрові рішення не були прийняті

Про це повідомив у своєму Telegram-каналі народний депутат від "Слуги народу" Олександр Качура, передає "ДС".

Так, були заслухані кандидати на посади першого віце-премʼєра, міністра енергетики Юрія Вітренка, міністра освіти і науки Сергія Шкарлета, міністра аграрної політики Романа Лещенка і міністра у справах ветеранів Юлії Лапутіної. При цьому Вітренко і Лапутіна взяли участь в засіданні фракції за допомогою Skype.

При цьому, за його словами, на посаду міністра у справах ветеранів профільний комітет запропонував свого кандидата - Олександра Порхуна.

"В цілому заперечень не було практично до всіх кандидатів, за винятком Міністерства екології (заперечили представники профільного комітету і низка мажоритарників), буде ще сигнальне голосування в партійному чаті", — повідомив Качура.

Нардеп зазначив, що "у звʼязку з необхідністю проведення додаткових консультацій, заяви про відставку міністра у справах ветеранів і міністра екологи, швидше за все, будуть розглядатися не завтра, а в пʼятницю (18 грудня — ред.)".

Як повідомляла "ДС" 15 грудня спікер Верховної Ради Дмитро Разумков оголосив, що міністр у справах ветеранів Сергій Бассараб і міністр захисту навколишнього середовища Роман Абрамовський подали у відставку з займаних посад.

Відомо також, що Дмитро Разумков не підтримує призначення Юрія Вітренка.

    Реклама на dsnews.ua