• USD 28.1
  • EUR 34
  • GBP 38.2
Спецпроєкти

"Слуги" не змогли вирішити, як забрати у СБУ економічний підрозділ

Реклама на dsnews.ua

На засіданні фракції "Слуга народу" обговорювалося питання ліквідації підрозділу СБУ з розслідування економічних злочинів і передачі його функцій Бюро економічної безпеки

Про це заявив народний депутат від "Слуги народу", голова комітету ВР з питань фінансів, податкової та митної політики Данило Гетманцев, передає "ДС" з посиланням на УНН.

"Рішення ніякі не приймалися сьогодні на засіданні фракції, ми обговорювали питання, які є нагальними на сьогодні…обговорювали зміст деяких законопроєктів. Зараз колеги залишилися обговорювати зміст бюджету з міністром фінансів, з прем’єр-міністром…також доповідав про закон про Службу безпеки України", — сказав Гетманцев.

Він нагадав, що суть створення Бюро економічної безпеки полягає в тому, що це орган, який має замінити собою економічні підрозділи Служби безпеки, Міністерства внутрішніх справ і ліквідувати податкову міліцію.

"Є певні питання в яких формах, і яким чином ми повинні з вами ліквідувати підрозділи Служби безпеки України, яким чином ті завдання, які зараз виконуються перейдуть до Бюро економічної безпеки безперешкодно для безпеки держави і це, що ми, власне кажучи зараз обговорювали й продовжено консультації напевне завтра й післязавтра", — розповів Гетманцев.

Як повідомляла "ДС", раніше експерти оцінили законопроєкт про реформування СБУ.

    Реклама на dsnews.ua