• USD 27.7
  • EUR 33.1
  • GBP 38.3
Спецпроєкти

"Слуги" піднімають питання про призначення Вітренка прем'єр-міністром

Реклама на dsnews.ua

Серед народних депутатів звучать думки про можливе призначення в.о. міністра енергетики Юрія Вітренка на посаду прем'єр-міністра

Це підтвердила народний депутат від "Слуги народу" Євгенія Кравчук в ефірі телеканалу "Еспрессо", передає "ДС".

На питання, чи правда, що Вітренко, в разі успішного голосування, є одним з претендентів на заміну нинішньому премʼєру Денису Шмигалю, Кравчук заявила: "Такі думки лунають".

За її словами, поки однозначно сказати, що це операція "спадкоємець", не можна.

"Але сам факт, що з’являється така посада перший віцепрем’єр, все-таки певні… мається на увазі з’являється з людиною. Я не кажу, що у нас є якісь (думки – ред.), що ми зараз будемо уряд змінювати", — зазначила нардеп.

Кравчук підкреслила, що зараз виникає багато запитань до Кабміну.

"Не можна сказати, що задоволені роботою уряду. Ні. Дуже багато до них питань. Але й ми маємо думати не на один крок на перед, а на кілька кроків на перед. Якщо тут виявляється одна емоція, ми кажемо: "Ні, от поганий уряд. Ми його звільняємо". А що далі? Є голоси? Під кого? Яка це команда? От буде рік, 4 березня, як голосували за уряд. Я думаю, що вони зроблять звіт, такий, детальний", — додала вона.

Як повідомляла "ДС", 17 грудня 2020 року Верховна Рада не змогла призначити Юрія Вітренка міністром енергетики. За постанову про його призначення проголосували лише 186 нардепів при 226 мінімально необхідних.

21 грудня Юрій Вітренко був призначений в.о. міністра енергетики.

Глава партії "Слуга народу" Олександр Корнієнко сказав, що кандидатуру Вітренка підтримують понад 200 нардепів. Голосування по кандидатурі Вітренка може відбуватися 28 січня.

    Реклама на dsnews.ua