• USD 28.1
  • EUR 34
  • GBP 38.2
Спецпроєкти

"Слуги" пообіцяли українцям "прискорений доступ" до вакцини від COVID-19

Реклама на dsnews.ua

Парламентський комітет з питань здоров'я нації рекомендував Верховній Раді підтримати законопроєкт №4314, який дає можливість скоротити термін затвердження клінічних випробувань і реєстрації вакцин і ліків проти COVID-19

Про це йдеться в заяві партії "Слуга народу", що була розміщена в Facebook, інформує "ДС".

На думку голови парламентського комітету ВРУ з питань здоровʼя нації, медичної допомоги і медичного страхування Михайла Радуцького прийняття даного законопроєкту зменшить навантаження на систему охорони здоровʼя.

"Вакцинація великої кількості пацієнтів дозволить зменшити навантаження на систему охорони здоровʼя України", — сказав він.

"І завдяки законопроєкту це стане можливим. Адже залучення України до клінічних випробувань вакцин дозволило б вже зараз провести вакцинацію частини населення. Так само і скорочення термінів державної реєстрації вакцин прискорить їх повномасштабне застосування", — йдеться в заяві партії "Слуга народу".

Як повідомляла "ДС", 2 грудня Кабінет міністрів затвердив перелік лікарських засобів і медичних виробів, які звільняються від сплати ввізного мита та податку на додану вартість, додавши туди вакцини проти гострої респіраторної хвороби COVID-19, викликаної коронавірусом SARS-CoV-2.

    Реклама на dsnews.ua