• USD 28
  • EUR 33.7
  • GBP 39.1
Спецпроєкти

"Слуги" пропонують садити колаборантів до в'язниці на 15 років

У Верховній Раді зареєстровано законопроєкт "Про внесення змін до деяких законодавчих актів (щодо встановлення кримінальної відповідальності за колабораційну діяльність)", авторами якого є народні депутати від "Слуги народу"

Реклама на dsnews.ua

Про це повідомила в своєму Facebook нардеп Євгенія Кравчук, передає "ДС".

Документ, зокрема, визнає колабораціонізмом публічне заперечення громадянином України збройної агресії проти України, тимчасової окупації частини території України або публічні заклики громадянина України до підтримки агресії і окупації.

Також незаконним визнається передача матеріальних ресурсів незаконним збройним або воєнізованим формуванням, створеним державою-агресором, а також здійснення господарської діяльності у взаємодії з державою-агресором та НЗФ.

Колабораціонізмом буде вважатися і зайняття посад в окупаційних адміністраціях, здійснення пропаганди в навчальних закладах, організація політичних заходів у співпраці з державою-агресором та ін.

За такі дії документ передбачає покарання аж до позбавлення волі на строк до 15 років.

Як повідомляла "ДС", раніше фракція "Європейська солідарність" ініціювала прийняття законопроектів про боротьбу з російською пропагандою і протидії колабораціонізму.

Редактор: Марія Чиренко
    Реклама на dsnews.ua