• USD 27.4
  • EUR 32.4
  • GBP 35.9
Спецпроєкти

"Слуги" пропонують зробити віцепремʼєром промполітики Уруського. Що про нього відомо

Віцепремʼєр-міністром з обороно-промислового комплексу може стати ексголова Державної космічної агенції та колишній перший заступник міністра промислової політики Олег Уруський

Олег Уруський
Олег Уруський
Реклама на dsnews.ua

Про це повідомила заступник голови фракції "Слуга народу" Євгенія Кравчук, інформує "ДС".

За її словами, до Верховної Ради вже подано відповідний проєкт постанови.

"Розраховуємо, що наступного тижня Верховна Рада на пленарному або позачерговому засіданні розгляне призначення віцепремʼєр-міністра — міністра з питань стратегічних галузей промисловості. Кандидат — Олег Уруський", — написала Кравчук на своїй сторінці у Facebook.

Водночас нардеп від монобільшості Олександр Качура повідомив у своєму Telegram-каналі, що Уруського ще чекатиме співбесіда із фракцією для прийняття рішення.

Довідка. Олег Уруський займав керівні посади на підприємствах і обʼєднаннях оборонної промисловості, авіатранспортної галузі, машинобудуванні. Керував підрозділами апарату Ради національної безпеки і оборони України, Секретаріату Кабінету міністрів. У 2015 році він очолював Державне космічне агентство України, до того був першим заступником міністра промислової політики.

З квітня він очолює інжинірингову компанію "Прогрестех-Україна", яка надає інженерні сервіси, розробляє програмне забезпечення для провідних підприємств високотехнологічних секторів економіки. Основний партнер і замовник "Прогрестех-Україна" — компанія Boeing.

Нагадаємо, 4 липня президент України Володимир Зеленський заявив, що віцепремʼєр-міністр промислової політики може зʼявитися в уряді України "вже через тиждень".

    Реклама на dsnews.ua