• USD 28
  • EUR 33.2
  • GBP 38.5
Спецпроєкти

"Слуги" задумали прибрати Дубінського з керівної посади в партії

Партія "Слуга народу" скликає на 14 березня конференцію Київської обласної організації, щоб розглянути кадрові питання, зокрема перебування народного депутата Олександра Дубінського на посаді керівника і його входження в інші керівні органи політсили

Олександр Дубінський
Олександр Дубінський
Реклама на dsnews.ua

Про це йдеться на сайті партії "Слуга народу", передає "ДС".

Розпорядження про скликання конференції видав голова партії "Слуга народу" Олександр Корнієнко на вимогу членів Київської обласної організації.

"Партійці заявили про неприпустимість входження до Національної ради громад теперішнього очільника обласної організації Олександра Дубінського. Також вони обурені тим, що позиція деяких членів організації щодо подальшого перебування його на посаді очільника, і тим паче автоматичне входження пана Дубінського до керівних органів партії – видається за позицію всієї організації", — зазначають у пресслужбі партії.

Зазначається, що саме тому партійці висунули вимогу ініціювати скликання позачергової конференції обласної організації.

Нагадаємо, сьогодні у Києві пройшов зʼїзд партії "Слуга народу". У зʼїзді бере участь президент Володимир Зеленський. У своїй промові він заявив, що партія "очищається від випадкових людей і засланих козачків".

Як повідомляла "ДС", партія "Слуга народу" оновила склад політради і затвердила нову редакцію статуту. У партії, крім політради, зʼявиться Національна рада громад, куди увійдуть голови усіх регіональних організацій.

Редактор: Віктор Костенко
    Реклама на dsnews.ua