• USD 27.7
  • EUR 32.9
  • GBP 36.4
Спецпроєкти

"Слугу" Дубінського "відсторонили" від виборів на Херсонщині

Реклама на dsnews.ua

Одіозний народний депутат фракції "Слуга народу" Олександр Дубінський припинив бути "смотрящим" за виборами в Херсонській області

Про це заявив голова Херсонської ОДА Юрій Гусєв, інформує "ДС".

"Попереднім куратором" виборів на Херсонщині назвав Дубінського голова ОДА. На додаткове запитання він підтвердив: "Він більше не є куратором". При цьому Гусєв зазначив, що він особисто не докладав зусиль, щоб прибрати Дубінського з області.

Відповідаючи на питання, хто тепер куруватиме вибори в регіоні, Гусєв назвав прізвище керівника обласної партійної організації. "Головою обласної організації партії в нас визначено Юрія Соболевського. Він був керівником штабу на виборах президента минулого року. Адвокат", – сказав Гусєв в інтерв’ю виданню LB.ua.

Як відомо, президентська партія "Слуга народу" відрядила в регіони для організації виборчої кампанії на жовтневих місцевих виборах кураторів. На Херсонщині ним став скандальний нардеп Олександр Дубінський, який нині очолив обласну організацію партії "Слуга народу" в Київській області. Дубінського повʼязують з олігархом Ігорем Коломойський, на каналі якого він працював довгий час.

    Реклама на dsnews.ua