• USD 26.4
  • EUR 30.6
  • GBP 36.2
Спецпроєкти

Чутки про пункти ФСБ на кордоні з Білоруссю: ДПСУ посилила контроль

Реклама на dsnews.ua

Україна посилила контроль над кордоном із Білоруссю на тлі інформації, що з'явилася у ЗМІ з приводу того, що білоруси запропонували ФСБ Росії створити розвідувальні пункти на кордоні з Україною

Про це заявив спікер Державної прикордонної служби України Андрій Демченко, передає "ДС" з посиланням на канал "Україна 24".

За його словами, дана інформація досить цікава, взята до уваги ДПС і буде "обовʼязково більш детально" вивчена.

"Якщо говорити про лінії державного кордону, то на даний момент ми не фіксуємо будь-якого загострення. Такі развідпункти можуть перебувати далі вглиб території Білорусі. На додачу до врахування цієї інформації на даний момент контроль над кордоном з Білоруссю посилений. Це триває вже довгий час, з огляду на політичну ситуацію в цій країні, і на тлі тих заяв, якими Білорусь намагається звинуватити Україну в контрабанді зброї, що не підтверджується, а також з урахуванням співпраці Білорусі з РФ", — пояснив Демченко.

Зазначимо, 17 січня у низці ЗМІ зʼявилася інформація про те, що в секретному листі, який направили в Москву силові структури з Мінська, росіянам запропонували "створення розвідувальних пунктів на кордоні з Україною для виконання спільних завдань". Виходячи з даної пропозиції, на загальний з Україною кордон планують завести прикордонні підрозділи російської ФСБ. Зазначалося, якщо развідпости створять, росіяни будуть бачити рух техніки в прикордонній смузі і слухати весь ефір.

    Реклама на dsnews.ua