• USD 40.5
  • EUR 43.4
  • GBP 51.4
Спецпроєкти

Смартфон в поміч: Міноборони запустило додаток Резерв+

Міністерство оборони України 18 травня запустило мобільний застосунок Резерв+, що надає можливість оперативного оновлення даних та доступу до інформації у реєстрі Оберіг

Реклама на dsnews.ua

Про це написала на своїй Facebook-сторінці заступник Міністра оборони України Катерина Черногоренко, інформує "ДС".

Застосунок вже доступний для завантаження на смартфонах через App Store та Google Play:

Це зручний спосіб виконання обов’язкової процедури оновлення особистих даних. Після оновлення даних у застосунку ви зможете побачити інформацію з реєстру Оберіг щодо себе.

З 18 червня у застосунку Резерв+ також з’явиться QR-код, відсканувавши який відповідні представники влади зможуть миттєво отримати інформацію про ваш статус як військовозобовʼязаного, призовника або резервіста.

Також оновити дані можна офлайн у Територіальних центрах комплектування або Центрах надання адміністративних послуг, які діють по всій країні.

Нагадаємо, 18 травня в Україні набув чинності новий закон про мобілізацію. Одне з найважливіших нововведень закону — це те, що військовозобов’язані мають уточнити свої облікові дані протягом 60 днів.

Штрафи, передбачені за порушення призовниками, військовозобов’язаними і резервістами правил військового обліку, зростуть.

Редактор: Віктор Костенко
    Реклама на dsnews.ua