• USD 40.5
  • EUR 43.4
  • GBP 51.4
Спецпроєкти

Смілянський заявив, що китайські компанії зацікавлені у приватизації "Укрпошта"

Реклама на dsnews.ua
Китайські компанії можуть взяти участь у потенційній приватизації компанії "Укрпошта"

Про це написав генеральний директор компанії Ігор Смілянський на своїй сторінці в Facebook, передає "ДС".

"У мене були переговори з великими китайськими компаніями. Я зробив усе, щоб переконати їх (і вони поки ще готові) заходити і навіть брати участь у можливій приватизації "Укрпошти", використовуючи цю можливість для себе, щоб зробити транзитний майданчик в Європу і Туреччину", - написав він.

"Alibaba любить працювати через партнерів і ділити ризики з ними. Але вони хочуть визначеності, зрозумілої стратегії і зрозумілих правил на митниці", - заявив Смілянський.

За словами глави компанії, приватизація може дозволити "Укрпоште" залишитися конкурентоспроможною і залучити засоби і технології для свого розвитку.

"Потрібно не відстоювати уявне "народне надбання і стратегічні активи", а зрозумівши, що інвестувати в майбутнє стільки, скільки Китай, ми собі дозволити не можемо, постаратися знайти інший спосіб залишитися релевантними і конкурентоспроможними у світовій економіці", - додав глава "Укрпошти".

Нагадаємо, раніше Ігор Смілянський заявив, що "Укрпошта" не бачить необхідності у використанні будівлі Головпоштамту на Майдані Незалежності в Києві і має намір його продати.

    Реклама на dsnews.ua