• USD 28.2
  • EUR 34
  • GBP 38.2
Спецпроєкти

Смерть пацієнтів на ШВЛ на Львівщині: діям медиків дали оцінку

Реклама на dsnews.ua

Дії медиків Жовківської центральної районної лікарні Львівської області, де після відключення померли двоє пацієнтів з COVID-19, які були підключені до апаратів ШВЛ, визнані правильними

Про це повідомили в пресслужбі Львівської обласної державної адміністрації за підсумками перевірки комісії, передає "ДС".

"Комісія опрацювала надану інформацію та дійшла до висновку, що медичні працівники, які були на чергуванні, надали у повному обсязі усю необхідну медичну допомогу пацієнтам у момент відключення електроживлення. Водночас під час вимкнення енергії адміністрація лікарні не вчинила жодних дій для того, аби підключити хірургічний корпус, де знаходиться реанімація, до резервного живлення", — сказав директор департаменту охорони здоровʼя ОДА Орест Чемерис.

Відповідно, на Жовківську районну раду було підготовлено лист з ініціативою звільнення керівництва лікарні.

«Робота департаменту на цьому не завершиться. Департамент проведе клініко-експертну оцінку надання медичної допомоги померлим. За результатами такої оцінки зможемо зрозуміти, чи ці випадки смерті пов’язані із відключенням енергії», — зазначив голова комісії Андрій Голдун.

Як повідомляла "ДС", 27 листопада в райлікарні Жовкви Львівської області померли двоє пацієнтів, які були підключені до апарату ШВЛ. Це сталося під час відключення електроенергії, при цьому лікарняні аварійні генератори не були підключені. Поліція відкрила кримінальне провадження за фактом службової недбалості та вбивства через необережність.

    Реклама на dsnews.ua