• USD 36.6
  • EUR 37.9
  • GBP 43.9
Спецпроєкти

Смешко та Наливайченко підписали мирову угоду у справі про отруєння Ющенка

Ексглава СБУ Валентин Наливайченко та лідер партії "Сила і честь" Ігор Смешко підписали мирову угоду у справі про нібито причетність останнього до отруєння кандидата в президенти України Віктора Ющенка

Ігор Смешко
Ігор Смешко
Реклама на dsnews.ua

Про це йдеться в ухвалі Печерського районного суду міста Києва, яка є в розпорядженні "ДС".

"Відповідно до умов мирової угоди, укладеної 08.10.2021 року, сторони з метою врегулювання cпopy домовились про наступне: У Наливайченка Валентина Олександровича відсутні та він не був ознайомлений із будь-якими фактами та доказами, які б стверджували про причетність Смешка Ігоря Петровича до отруєння кандидата в президенти України Ющенка Вiктора Андрійовича, тому Наливайченко Валентин Олександрович не мав на увазі, що Смешко Irop Петрович має нести відповідальність за будь-які дії, пов’язані з фактом можливого отруєння, висловлювання Наливайченка Валентина Олександровича є судженнями", — йдеться в ухвалі.

Нагадаємо, у березні 2019 року Наливайченко на телевізійному ток-шоу заявив, що Смешко причетний до отруєння Ющенка і за це "має бути в Генеральній прокуратурі та суді". Ігор Смешко подав до Печерського районного суду Києва позов про захист честі, гідності та ділової репутації. Крім спростування, Смешко вимагав від Наливайченка сплатити йому одну гривню.

"Як відшкодування моральної шкоди за поширення недостовірної інформації Смешко вимагає від Наливайченка символічну грошову компенсацію – одну гривню", — повідомляла пресслужба його політичної сили.

Крім того, позивач вимагав від Наливайченка виступити зі спростуванням публічно.

Редактор: Віктор Костенко
    Реклама на dsnews.ua