• USD 27.7
  • EUR 33.3
  • GBP 38.6
Спецпроєкти

ЗМІ припустили відставку Богдана з-за конфлікту з Єрмаком

Реклама на dsnews.ua
В Офісі президента найближчим часом можуть відбутися серйозні кадрові перестановки: як варіант, можуть звільнити голову Офісу Андрія Богдана

Про це повідомляє Telegram-канал "Політика Країни" 29 січня, передає "ДС".

"Різко загострилася боротьба за пост глави ВП", - йдеться в повідомленні.

З посиланнями на джерела на Банковій канал повідомляє, що Андрій Богдан протягом останнього місяця демонстративно відвернувся від роботи і "майже не з'являється на офіційних заходах".

"Частково це пояснюється його конфліктом набирає вагу помічником президента Андрієм Єрмаком, про якому "Країна" вже писала. А також з главою СБУ Бакановым (обох, до речі, називають потенційними зміннами голови ВП). Почасти, як кажуть знайомі Богдана, це пов'язано з його загальною втомою", - пише Політика Країни.

Утім, канал зазначає, що йти просто так Богдан не збирається.

"Розв'язка, за даними наших джерел, може настати зовсім скоро. Можливо, вже в найближчі дні (хоча, може бути, інтрига триватиме трохи довше, враховуючи, що президенту важко даються різкі рішення). Як варіант, у відставку можуть відправити не Богдана, а ряд інших топ-менеджерів ВП", - йдеться в повідомленні.

"Політика Країни" також пише, що паралельно в оточенні Зе йдуть активні пошуки наступника Авакова на посаді глави МВС. "До останнього ставлення у президента все більш насторожене. Але поки зупиняє відсутність реальних кандидатів на його місце", - зазначає канал.

"Враховуючи, що Богдан і Аваков, а також їх команди, по-багатьох питаннях діють синхронно і обох пов'язують з Ігорем Коломойським, можна говорити про підготовку глобальної зачистки цілого політичного флангу у нинішньої української влади. Втім, можна припустити, що цей фланг також не буде сидіти склавши руки", - резюмується в повідомленні.

    Реклама на dsnews.ua