• USD 27.6
  • EUR 33.4
  • GBP 38.8
Спецпроєкти

ЗМІ: Кремль вирішив провести "вибори" на окупованому Донбасі

Реклама на dsnews.ua
Після загибелі ватажка "ДНР" Олександра Захарченко окупанти вирішили провести на контрольованих територіях Донбасу "вибори" ватажків "ДНР" і "ЛНР", а також голів "парламентів"

Про це повідомляє РБК з посиланням на близьке до Кремля джерело і співрозмовників, близьких до влади "республік", передає "ДС".

За словами депутата", "народної ради ДНР" Владислава Брига, рішення про проведення "виборів" ватажка "ДНР" візьмуть 7 вересня. Він зазначив, що загибель Захарченко стала одним з факторів, що вплинули на обговорення цього питання.

Джерело, близьке до Кремля, повідомив, що в Москві вирішили проводити "вибори" восени, одночасно в "ДНР" і "ЛНР" (дати поки не обговорюються). При цьому екс-ватажок "ДНР" Олександр Бородай допускає, що в цьому році їх провести не встигнуть.

Що стосується кандидатур нових ватажків "ЛНР" і "ДНР", то головним претендентом на перший пост вважають чинного ватажка Леоніда Пасічника, а з кандидатом на друге крісло не все так просто. За словами джерела, з них в Москві ще не визначилася. Ним може стати чинний вр.і.про "лідера" Дмитро Трапезников, ватажок банди "Схід" Олександр Ходаковський, поранений при вибуху в "Сепаре" "міністр доходів" Олександр Тимофєєв (позивний Ташкент), колишній і діючий "спікери парламентів" Андрій Пургін і Денис Пушилин.

Нагадаємо, до ліквідації Захарченко обговорювалося питання про перенесення виборів на територіях "ДНР" і "ЛНР", які повинні були відбутися восени 2018 року, на невизначений термін.

    Реклама на dsnews.ua