• USD 27.1
  • EUR 30.6
  • GBP 36.2
Спецпроєкти

ЗМІ: Росія перекрила прохід цивільних суден через Керченську протоку

Реклама на dsnews.ua
Українські кораблі, що здійснюють плановий перехід з порту Одеси в порт Маріуполь Азовського моря, підійшли до Керченській протоці

Про це повідомляє "ДС" з посиланням на Український мілітарний портал станом на 12:20.

Повідомляється також, що росіяни перекрили прохід цивільних суден через протоку.

У той же час, джерело в транспортній сфері Південного федерального округу повідомив російському агентству ТАСС, що прохід через Керченську протоку заборонений для цивільних судів в неділю, так як після приходу до нього трьох українських військових кораблів з'явилися побоювання провокацій.

"Канал закритий - Керч-Єнікальський канал <...> Не при будь-яких [військових кораблях] закривають. Але тут явні непокори вимогам, і є побоювання провокацій", - сказав співрозмовник агентства.

За його словами, побоювання провокацій пов'язані з тим, що політичні заяви вже з'явилися у ряді ЗМІ. Крім того, кораблі відключили всі засоби виявлення.

"Їх не видно, в центр контролювання руху суден інформацію вони не надають", - зазначило джерело.

Як повідомляла "ДС", в неділю, 25 листопада, під час планового переходу з порту Одеси до порту Маріуполь прикордонний корабель Російської Федерації (РФ) протаранив буксир Військово-морських сил (ВМС) України.

У Федеральній службі безпеки РФ прокоментували агресивні дії своїх кораблів проти трьох кораблів Військово-морських сил ЗС України.

    Реклама на dsnews.ua