• USD 27.2
  • EUR 32.3
  • GBP 37.7
Спецпроєкти

СММ ОБСЄ назвала число загиблих мирних жителів на Донбасі у 2021 році

У 2021 році в результаті бойових дій на Донбасі постраждали 16 мирних жителів: 7 з них загинули, 9 мають поранення

ОБСЄ
ОБСЄ
Реклама на dsnews.ua

Про це йдеться у звіті Спеціальної моніторингової місії ОБСЄ, передає "ДС".

"У своєму зверненні до постійної Раді ОБСЄ від 22 квітня глава СММ зазначив, що протягом кількох останніх місяців Місія зафіксувала посилення і розширення бойових дій вздовж лінії зіткнення, а також збільшення кількості жертв серед цивільного населення і випадків пошкодження або руйнування обʼєктів цивільної інфраструктури", — йдеться в повідомленні.

Так, в період з 19 квітня по 2 травня спостерігачі підтвердили інформацію про сім жертв серед цивільного населення, включаючи три летальні випадки внаслідок детонації ручних гранат в Донецькій області.

"Таким чином, загальна кількість жертв серед цивільного населення від початку 2021 року становить 16 осіб: 7 загиблих і 9 поранених", — повідомили в СММ ОБСЄ.

При цьому за останні два тижні СММ констатувала зменшення кількості порушень режиму припинення вогню, зафіксувавши 3 135 таких порушень в порівнянні з 3 828 за попередній двотижневий період.

Як повідомляла "ДС", тільки за два дні, 28 і 29 квітня, місія ОБСЄ виявила на окупованих територіях Донецької області поблизу Сигнального та Верхньошироківського понад 2 тисячі мін.

Редактор: Віктор Костенко
    Реклама на dsnews.ua