• USD 28
  • EUR 33.5
  • GBP 38.6
Спецпроєкти

"Смотрящий за Києвом" Комарницький створює всередині "Слуги народу" групу на підтримку Зеленського, — нардеп (ВІДЕО)

Так званий "смотрящий за Києвом", колишній соратник ексмера Леоніда Черновецького Денис Комарницький планує створити і фінансувати депутатську групу всередині фракції "Слуга народу", яка буде підтримувати президента Володимира Зеленського

Денис Комарницький і Володимир Зеленський
Денис Комарницький і Володимир Зеленський
Реклама на dsnews.ua

Про це у своєму відеоблозі заявив народний депутат (позафракційний) Гео Лерос, передає "ДС".

Лерос стверджує, що в його розпорядженні опинилося "майже шість годин записів розмов" Комарницького та одіозного "слуги народу" Миколи Тищенка — кума голови Офісу президента Андрія Єрмака. За словами нардепа, записи були передані йому "чесним офіцером СБУ".

Крім того, як стверджує Лерос, на записах присутня розмова Комарницького з невстановленим поки народним депутатом. Співрозмовники обговорюють створення якоїсь депутатської групи всередині фракції монобільшості "Слуга народу".

"Дивись, хочу поговорити з тобою серйозно, нам треба зустрітися. Ми зараз будемо групу робити. Тобто ми зараз хочемо всередині (фракції, — прим."ДС") групу, тому що так воно бути не може, розумієш. Групу, яка підтримує політику першої людини, яка консолідована. Я хотів поговорити з тобою … ти просто на цьому більше розумієшся", — говорить людина з голосом, схожим на голос Дениса Комарницького.

Лерос так прокоментував цей уривок: "Ми знаємо, що всередині фракції ("Слуга народу", — прим."ДС") намічається розкол. Саме Комарницький для підтримки Зеленського збирається створити депутатську групу всередині фракції і платити за неї".

Примітно, що Комарницький і Тищенко у своїх розмовах показово підкреслюють, що вважають президента Зеленського "порядною людиною". При цьому, як стверджує Лерос (і про це йдеться на записах, переданих "чесним офіцером СБУ"), Зеленський добре обізнаний про корупційну діяльність Комарницького і його "компаньйона" Тищенка, який "кришується" особисто главою ОПУ Андрієм Єрмаком.

Також Лерос зазначає, що після "заступництва" Єрмака і Тищенка Комарницького "вже ніхто не чіпає".

    Реклама на dsnews.ua