• USD 28
  • EUR 33.7
  • GBP 39
Спецпроєкти

РНБО починає "полювання" на осіб з подвійним громадянством: Кабмін розробить законопроєкт

Рада нацбезпеки і оборони на сьогоднішньому засіданні доручила Кабінету міністрів розробити проєкт закону щодо осіб з подвійним громадянством

Олексій Данілов
Олексій Данілов
Реклама на dsnews.ua

Про це на брифінгу заявив секретар РНБО Олексій Данілов, передає "ДС".

"Питання подвійного громадянства. Є певні виклики ... Ми прийняли рішення, протягом 2 місяців Кабмін запропонує законопроєкт щодо тих осіб, які мають подвійне громадянство", — сказав він.

Як пояснив Данілов, українська влада повинна точно знати, чи не мають кандидати на державні посади іншого громадянства. Закон дозволить знати, чи мають громадяни України ще якесь інше громадянство.

"Якщо людина має бажання бути народним депутатом, міністром, працювати в органах місцевого самоврядування, ми повинні знати, що це громадянин України. Якщо він має ще одне громадянство, то він повинен буде відмовитися від нього", — заявив секретар РНБО.

Він додав, що в Україні має з'явитися спеціальний орган, який буде все це контролювати, і буде багаторівнева система верифікації.

Як писала "ДС", секретар РНБО Олексій Данілов заявив про запровадження санкцій щодо 10 вищих офіцерів, які відносяться до періоду президентства Віктора Януковича.

Редактор: Віктор Костенко
    Реклама на dsnews.ua