• USD 28
  • EUR 33.7
  • GBP 39
Спецпроєкти

РНБО збереться через два тижні: які питання розглянуть

Рада нацбезпеки і оборони (РНБО) збереться на засідання через два тижні, щоб розглянути доповіді щодо справ про державну зраду чиновників, а також стратегію щодо деокупації Криму

Олексій Данілов
Олексій Данілов
Реклама на dsnews.ua

Про це заявив секретар РНБО Олексій Данілов під час брифінгу за підсумками засідання 26 лютого, передає "ДС".

Він розповів, що через два тижні буде заслухано звіт генерального прокурора, Служби безпеки України та Міністерства внутрішніх справ щодо осіб, підозрюваних у державній зраді. І розповів, що затвердять стратегію по "кримському питанню".

"З 2014-го по 2019-й рік в Україні не було цілісної стратегії по кримському питанню. Тому ми домовилися через два тижні остаточно прийняти рішення з цього питання і публічну частину рішень презентуємо суспільству", — сказав Данілов.

Також секретар Ради національної безпеки і оборони України Олексій Данілов заявив, що Україна запроваджує санкції проти посадових осіб, які зрадили країну. У цей список потрапили десять осіб.

Нагадаємо, у День опору окупації Криму президент Володимир Зеленський заявив, що українці ніколи не забудуть, хто захопив півострів, і тих, "хто дозволив це зробити".

Редактор: Віктор Костенко
    Реклама на dsnews.ua