• USD 28
  • EUR 33.5
  • GBP 38.6
Спецпроєкти

Соціологи назвали лідерів виборів до Верховної Ради

Реклама на dsnews.ua

Політичні партії "Слуга народу", "Європейська солідарність" та "Опозиційна платформа — За життя" мали б найвищу підтримку громадян, якби вибори до Верховної Ради України відбулися найближчим часом

Про це свідчать результати соціологічного дослідження, яке було проведене соціологічною службою Центру Разумкова, інформує "ДС".

"Відносно більшу підтримку виборців отримала б політична партія "Слуга народу" (за неї готові віддати свій голос 19% усіх опитаних або 28% тих, хто візьме участь у виборах і визначився, за яку партію голосуватиме). За партію "Європейська солідарність" готові віддати свій голос відповідно 13% і 21%, за партію "Опозиційна платформа — За життя" — відповідно 12% і 16,5%.

Далі за електоральними уподобаннями йдуть ВО "Батьківщина" (6% і 8% відповідно), партія "Сила і честь" (3% і 5%), ВО "Свобода" (2,5% і 4%), партія "Голос"(2% і 3%), "Партія Шарія" (2% і 2%), партія "За майбутнє" (2% і 2%), партія "Громадянська позиція" (1% і 2%), Радикальна партія Олега Ляшка (1% і 2%), партія "Українська стратегія Гройсмана" (1% і 2%), партія "Наш край" (1% і 1%).

За партії "Пропозиція", "Опозиційний блок", "Перемога Пальчевського" проголосували б менш як 1% опитаних.

Дослідження проведене з 30 жовтня по 5 листопада 2020 року методом інтерв’ю «обличчям до обличчя» за місцем проживання респондентів. Було опитано 2020 респондентів віком від 18 років у всіх регіонах України, за винятком Криму та окупованих територій Донецької та Луганської областей за вибіркою, що репрезентує доросле населення за основними соціально-демографічними показниками. Теоретична похибка вибірки (без врахування дизайн-ефекту) не перевищує 2,3% з імовірністю 0,95.

    Реклама на dsnews.ua