• USD 28
  • EUR 32
  • GBP 38.3
Спецпроєкти

Згода на донорство і група крові: Кабмін затвердив новий формат водійських прав

Реклама на dsnews.ua

Кабінет міністрів України на засіданні в середу, 16 вересня, затвердив зразки бланків національного і міжнародного водійських посвідчень, свідоцтва про реєстрацію та тимчасового реєстраційного талона транспортного засобу, а також зразок розпізнавального автомобільного знака

Про це йдеться в повідомленні "Інтерфакс-Україна", передає "ДС".

Як наголошується в пояснювальній записці до проєкту постанови Кабміну, в водійських правах нового формату за письмовою згодою власника буде вказуватися інформація про надання згоди на посмертне донорство, а також інформація про групу крові (резус-факторі) водія.

У разі прийняття рішення про відмову від участі в програмі посмертного донорства або рішення про припинення розміщення інформації про групу крові водія, водійські права підлягають заміні на аналогічні без зазначених відміток.

Також позначення рівня екологічних норм, якому відповідає транспортний засіб буде внесено до свідоцтва про реєстрацію ТЗ.

Всі національні і міжнародні водійські права, свідоцтва про реєстрацію та тимчасові реєстраційні талони ТЗ, видані до набрання чинності цією постановою будуть дійсними протягом терміну, на який вони були видані. Також до впровадження новозатверджених форм документів вони продовжать оформлятися з використанням бланків попередніх зразків.

Нагадаємо, Кабінет міністрів України вніс зміни до постанови про застосування відображення в електронному вигляді інформації, що міститься в паспорті в формі карти і в закордонному паспорті, а за допомогою програми "Дія" можна буде зробити більше операцій.

    Реклама на dsnews.ua