• USD 27
  • EUR 32.8
  • GBP 38.3
Спецпроєкти

Сьогодні — сьома річниця визволення першого міста на Донеччині від окупантів

Сьогодні, 4 червня, відзначається сьома річниця звільнення міста Лиман від російсько-терористичних військ. Це перше місто Донецької області, яке було звільнено українськими військовими від окупантів

4 червня 2014 року українські військові витіснили бойовиків з Лиману
4 червня 2014 року українські військові витіснили бойовиків з Лиману
Реклама на dsnews.ua

Про це йдеться у повідомленні 53-ї окремої механізованої бригади ім. князя Володимира Мономаха, передає "ДС".

"Саме в цей день, 4 червня 2014 року, завдяки професійним, згуртованим діям 25-ої окремої повітряно-десантної, 79-ої та 95-ої аеромобільним бригадам, а також підрозділам спеціального призначення Національної гвардії України було звільнено від російської окупації місто Лиман Донецької області", — йдеться у повідомленні.

Також у бригаді подякували всім воїнам, які тоді так мужньо тримали оборону на сході країни і крок за кроком звільняли українські міста та села, та які продовжують боронити українську землю досі.

Як відомо, в середині квітня 2014 року розвідувально-диверсійні підрозділи збройних сил РФ вторглися на схід України. Починаючи з 12 квітня ряд населених пунктів Донбасу зазнав силового захоплення – цього і наступного дня озброєні до зубів люди синхронно атакували держустанови й органи місцевої влади відразу в декількох містах Донбасу: у Донецьку, Словʼянську, Горлівці, Дружківці, Краматорську, Костянтинівці, Лимані (тоді – Червоний Лиман), Бахмуті (тоді – Артемівськ), Покровську (тоді – Красноармійськ).

В цей період на півночі Донецької області розпочались активні бойові дії.

Редактор: Віктор Костенко
    Реклама на dsnews.ua