• USD 27.8
  • EUR 33.4
  • GBP 38.7
Спецпроєкти

Соратник Третьякової оголосив себе борцем із "совком": Українцям треба заборонити працювати у вихідні

Реклама на dsnews.ua

Один із авторів законопроєкту про заборону перенесення робочих днів на вихідні, депутат "Слуги народу" Єгор Чернєв заявив, що прийняття документа важливе для того, щоби країна позбавлялась "совка"

Про це він сказав в ефірі каналу "Україна 24", передає "ДС".

"Питання не в тому, щоби вихідних стало менше, в кодексі закріплено 11 неробочих днів, і це насправді практика не перенесення, це нормальна практика ЄС і США, країн, на які ми рівняємося. Питання до взаємодії з міжнародними компаніями, що мають представництва в Україні, які не розуміють, чому, наприклад, понеділок неробочий день через те, що на неділю або суботу припадають святкові дні", — пояснив він.

За словами депутата, Україна повинна рівнятися на розвинені країни.

"Якщо ми хочемо інтегруватися повністю, треба позбавлятися від радянських звичок і традицій. Якщо ми хочемо перетворитися з країни третього світу на країну першого, ми повинні працювати більше, ми маємо приклади Південної Кореї, Сінгапуру, де немає таких переносів, працюють і досягають успіху", — сказав він.

Законопроєкт передбачає внесення змін до статті 67 Кодексу законів про працю України, яким пропонується заборонити перенесення вихідних і робочих днів на підприємстві, в установі або організації, крім випадків, встановлених Кодексом.

    Реклама на dsnews.ua