• USD 28.4
  • EUR 33.8
  • GBP 37.9
Спецпроєкти

Соратники офіційно відправили "коронавірусного" Кернеса на переобрання мером Харкова

Реклама на dsnews.ua

Кандидатуру чинного мера Харкова Геннадія Кернеса офіційно висунули на виборах міського голови

Висування відбулося на партійній конференції "Блоку Кернеса — Успішний Харків", що проходить в офісі на вулиці Скрипника, 4 у центрі Харкова, передає "ДС" з посиланням на Укрінформ.

"Блок Кернеса обʼєднав небайдужих, відповідальних людей. Чи є мер, подібний Кернесу в інших містах? Сильний, розумний, харизматичний? Відповім відразу — немає такого мера", — зазначив перший віцемер Харкова Ігор Терехов, висуваючи кандидатуру Кернеса.

За його словами, для Харкова Кернес — це стабільність і впевненість у завтрашньому дні: "Геннадій Адольфович Кернес вже сам — бренд міста". Кандидатуру Кернеса підтримали усі 21 делегат партконференції.

Щодо планів на майбутнє, то, пролунало на партконференції, ставку буде зроблено на молодь у команді Кернеса, яка налаштована на регіональний патріотизм. Лозунг дій — "Любити Харків — працювати для людей".

На партконференції названо пʼятьох кандидатів у списку партії: Геннадій Кернес — Харківський міський голова, Ігор Терехов — перший заступник мера, Олександр Новак — секретар міськради, Тетяна Чечетова-Терашвілі — заступник мера, Вікторія Китайгородська — директор Департаменту адмінпослуг міськради. Програма партії, яка складається з 15 пунктів, після презентації на партконференції представлена на офіційному сайті політсили.

Як повідомлялось, 23 серпня, у День міста, Геннадій Кернес востаннє зʼявився на публічних заходах у Харкові.

З 10 вересня Кернес перебуває на лікарняному.

15 вересня мерія офіційно підтвердила, що у Кернеса — коронавірус і пневмонія. Він був госпіталізований до 17-ї міської лікарні у важкому, але стабільному стані.

Вночі 17 вересня Кернеса медичним літаком перевезено на лікування до Німеччини, у клініку "Шаріте". Лікарі, на що посилається пасинок Кернеса Родіон Гайсинський, підтверджують позитивну динаміку його стану.

    Реклама на dsnews.ua