• USD 36.6
  • EUR 39.7
  • GBP 45.2
Спецпроєкти

Соратник Саакашвілі Деканоїдзе підтвердила, що нещодавно зустрічалася з ним в Україні

Реклама на dsnews.ua

Колишня глава Нацполиции Хатія Деканоїдзе підтвердила, що приїхала в Україну, однак зазначила, що це не пов'язано з передбачуваними призначеннями, хоча вона зустрічалася з головою Нацради з питань реформ Михеилом Саакашвілі

Про це вона розповіла "Бабелю", передає "ДС".

Деканоїдзе спростувала інформацію, яка раніше з'явилася в ЗМІ, про те, що вона може очолити українську митницю.

"Я тут по особовій справі, транзитом. Зараз літаки літають рідко - чекаю чартер. Думаю, він буде через два-три дні, і тоді полечу додому [в Тбілісі]. У мене з Україною давній тісний зв'язок. Мої справи не пов'язані з посадами, ні з призначеннями. Інформація, яка раніше з'явилася в ЗМІ, - фейк. Я про це дізналася від журналістів", - розповіла Деканоїдзе.

Екс-глава Нацполиции додала, що у неї не було жодних зустрічей з приводу призначень. Вона заявила, що планує балотуватися в парламент Грузії.

"У мене не було ніяких зустрічей з цього приводу. Ми зустрічалися з Мішею [Саакашвілі], але ми з ним час від часу спілкуємося - це не новина. У мене зараз зовсім інші плани, і вони на 100 відсотків пов'язані з грузинської політикою. Я збираюся балотуватися в парламент. А плітки - це нормально", - сказала Деканоїдзе.

Як повідомляла "ДС", президент Володимир Зеленський 7 травня своїм указом призначив Міхеїла Саакашвілі головою Виконавчого комітету Ради національних реформ. Саакашвілі, у свою чергу, заявив, що готовий "витягувати Україну з болота". Грузія, яка домагається екстрадиції Саакашвілі, негативно відреагувала на його призначення і відкликала свого посла з Києва.

    Реклама на dsnews.ua