• USD 27.9
  • EUR 33.9
  • GBP 39.2
Спецпроєкти

У НАБУ просять не слухати Зеленського і не дзвонити їм по дрібницях

Реклама на dsnews.ua
Рада громадського контролю НАБУ закликав президента Володимира Зеленського не поширювати дезінформацію, так як бюро не займається усіма підряд корупційними злочинами

Про це повідомили в Раді громадського контролю НАБУ, передає "ДС" з посиланням на Лівий берег.

"23 вересня на Facebook-сторінці президента Володимира Зеленського був розміщений видеопризыв - телефонувати на гарячу лінію НАБУ з приводу всіх видів корупції. Рада громадського контролю НАБУ зазначає: НАБУ не розслідує всі корупційні злочини. Детективи Бюро займаються кримінальними корупційними правопорушеннями, вчиненими вищими посадовими особами, уповноваженими на виконання функцій держави або місцевого самоврядування, і становлять загрозу національній безпеці", - йдеться в повідомленні.

Крім того, у відомстві зазначили, що з-за піар-ролика Зеленського "гаряча лінія" НАБУ буде перевантажена дзвінками про порушення, які не підслідні органу.

"Такі дії глави держави можуть призвести до дестабілізації роботи Бюро і викликати шквал негативу населення в зв'язку з тим, що більшість громадян не є фахівцями в Кримінальному процесуальному кодексі і повністю довіряють словам президента. Отже, громадяни будуть вимагати від органу розслідування справ, які йому не підслідні", - підкреслили в Раді.

Як повідомляла "ДС", президент Володимир Зеленський повідомив про гарячої лінії НАБУ, яка буде приймати повідомлення громадян про факти корупції.

    Реклама на dsnews.ua