• USD 26.4
  • EUR 30.6
  • GBP 36.2
Спецпроєкти

Спецслужби Росії намагалися перешкодити евакуації громадян України з Афганістану, — розвідка

Російські спецслужби намагалися перешкодити евакуації громадян України з Афганістану. Крім того, ЗМІ держави-агресора проводили інформаційну операцію проти України

Реклама на dsnews.ua

Про це розповів один з безпосередніх учасників операції з порятунку українців з Афганістану, співробітник військової розвідки України, повідомляє "ДС" з посиланням на пресслужбу Головного управління розвідки Міністерства оборони України.

Як розповіли в розвідці, за наказом спецслужб російські ЗМІ провели спеціальну інформаційну операцію. Вони повідомляли про те, що евакуації українців не буде і що держава нібито кинуло своїх громадян напризволяще.

"Нашим громадянам, яких ми забирали, неодноразово надходили пропозиції виїхати в Росію в обмін на заяви, що Україна кинула їх на вірну загибель", — розповів розвідник.

"Разом з тим, попри небезпеку, яка чекала воїнів ще і з боку спецслужб країни-агресора, українські розвідники провели блискучу операцію", — відзначили в ГУР.

Також відзначено, що відео з роботою українських розвідників транслювалося в ефірі провідних світових телеканалів і в черговий раз підтвердило фейковий російської пропаганди.

Як повідомляла "ДС", 23 вересня з Кабула до Києва евакуювали близько сотні чоловік.

30 вересня стало відомо, що українська розвідка готує черговий рейс охочих евакуюватися з Афганістану.

Редактор: Сергій Єфремов
    Реклама на dsnews.ua