• USD 28.1
  • EUR 34
  • GBP 38.2
Спецпроєкти

Спікер Ради не підтримав кандидатуру Вітренко на посаду віцепрем'єра, — джерела

Реклама на dsnews.ua

Глава Верховної Ради України Дмитро Разумков нібито не підтримав кандидатуру Юрія Вітренка на посаду віцепрем'єра, на даний момент голосів, необхідних для його призначення, в парламенті немає

Про це виданню "ДС" повідомили власні джерела.

Відзначимо, раніше народний депутат від "Слуги народу" Галина Янченко заявила, що на засіданні фракції, яке повинно пройти пізно ввечері 15 грудня, розглянуть кандидатури Сергія Шкарлета на пост міністра освіти та науки, Юрія Вітренка — на посаду глави Міністерства енергетики, а також Юлію Лапутіну — на пост міністра у справах ветеранів.

У той же час один зі співрозмовників видання "РБК-Україна" у правлячій фракції також припустив, що Вітренку запропонують нову посаду в Кабінеті міністрів — профільного віцепрем'єр-міністра з питань енергетики.

Юрій Вітренко відомий своєю роботою на посаді виконавчого директора НАК "Нафтогаз України". Він пішов з компанії влітку після того, як його позицію скоротили. Одним з головних досягнень став виграний у російського "Газпрому" міжнародний арбітраж.

Як повідомляла "ДС", 15 грудня на засіданні фракції "Слуга народу" буде розглядатися призначення нових міністрів. Очікується, що на засідання прийде і президент Володимир Зеленський.

Спікер Верховної Ради Дмитро Разумков під час засідання парламенту заявив, що міністр у справах ветеранів Сергій Бессараб і міністр захисту навколишнього середовища Роман Абрамовський подали у відставку з посад.

Народний депутат від "Голосу" Ярослав Железняк повідомив, що фракція "Слуга народу", яка має більшість у Верховній Раді, розгляне призначення чотирьох нових міністрів, а також в.о. міністра освіти та науки Сергія Шкарлета.

    Реклама на dsnews.ua